Молодик 21 січня 2023: новий аркуш

21 січня о 22:53 за Києвом починається новий місяць, а з ним і новий місячний рік за східним календарем. І якщо 1 січня ніяк не підходило для загадування бажань, то на цей раз все зійшлося: можна і бажання загадувати, і плани будувати, і починати з нового аркуша.
По-перше, сам по собі Молодик — це новий етап.
По-друге, цей Молодик приходить на самому початку знака Водолія, а це означає, що весь наступний місяць Сонце буде нести ті ж енергії, що і на початку місяця. Послідовність важлива для планів.
По-третє, буквально з 22 січня абсолютно всі планети будуть рухатися прямо, без ретроградностей, зупинок чи поворотів цілих три місяці. 12 січня на прямий рух розвернувся Марс, 19 січня — Меркурій і 22 січня — Уран.

Ви могли вже на собі відчути, як все приходить у рух. Я не вперше помічаю, що на ретро-періодах, особливо коли ретроградними є одразу дві особисті планети, люди більше звертаються з питаннями про минуле, намагаються розібратися в прожитих ситуаціях, відношеннях, взагалі — розібратися у собі. Увагу направлено всередину. А питання про майбутнє звучать більш пасивно, ніби віддаючи ініціативу простору: як там все складеться, як піде. А зараз, буквально за два дні, до мене прийшло одразу декілька запитів про майбутнє. І звучать вони зовсім інакше: коли щось організувати, переїхати, спланувати. А якщо є питання про себе, то більше про те, як краще розвиватися, чому вчитися, що робити.
І це теж відображає сутність молодика. Зараз ми перенаправляємо свою увагу у майбутнє. З‘являється впевненість, що ми можемо на нього вплинути. Загалом зростає віра у власні сили.
Звісно, усім цим планетам, що розвернулися, ще потрібен час для розгону. Їм ще треба вийти з петлі. Тобто нам ще треба буде виправляти втрачене, але вже цілком результативно.
 • Першим виплутується Меркурій — 7 лютого. Тому до 7 лютого у нас є можливість навести лад зі справами, які вимагають активного спілкування (особливо це стосується того, що зависло починаючи з другої половини грудня). Можна буде прийти до консенсусу у суперечливих питаннях, домовитися про співпрацю. В цілому, це гарний час, щоб достукатися до тих, хто не чує, щоб запустити інформаційну чи рекламну кампанію. Гарно для навчання і викладання, перевезення, доставки, оновлення техніки. До 31 січня — найбільш вдалий час.
 • Наступний у черзі — Марс. Він остаточно вийде з петлі 16 березня 2023. Цей час дозволяє зсунути з мертвої точки справи, які вимагають концентрації, винахідливості, швидкості і здорової агресії. Марс пішов у петлю ще 4 вересня (про петлю Марса з 4 вересня до 16 березня я вже писала детально тут і тут). Тому остаточних розв’язок ситуацій, які застрягли з вересня, можна очікувати в середині березня.
 • Вихід з петлі Урана я зараз розписувати не буду, він занадто повільний і протягом цього місяця розженеться тільки до 40% своєї максимально можливої швидкості. Але дещо він однозначно принесе:
  • до 31 січня він явно допомагає з новими справами і домовленостями. Зараз можна і треба творити, і особливо це стосується людей інтелектуальної праці, тих, хто займається технічними розробками і забезпеченням. Ви можете зробити справжній прорив.
  • 1 – 6 лютого – оригінальні рішення можуть виявитися занадто ексцентричними і не отримати потрібної підтримки. У цей час будьте обережні з прийняттям ризикованих рішень. Ризик — справа благородна, але не завжди виправдана. Важливо дослухатися до оточуючих, слідкувати за тим, щоб впевненість у собі не переросла у вихваляння, і давати собі час на відновлення душевної рівноваги. Це той випадок, коли декілька хвилин розслаблення можуть дати більше, ніж години наполегливої праці.
  • 7 – 10 лютого – можливі приємні і несподівані знайомства, звичайні побутові ситуації можуть призвести до романтичних переживань.
  • 11 – 18 лютого – час перевірки на міцність ідей, відносин, віри.
Таким чином, цей Молодик запрошує нас рухатися вперед, з невеличкими обмовками, але все ж — уперед. На якому б етапі ви зараз не знаходилися — розробки ідеї, її втілення чи управління вже діючим проектом — використовуйте цю можливість руху вперед. Починайте, покращуйте, наважуйтеся…
Не можу сказати, що це буде простий місяць. Йти вперед теж нелегко. До того ж події цього місяця можуть бути знаковими з точки зору глобальних процесів. Молодик настає дуже близько до градуса з‘єднання Юпітера і Сатурна (21 грудня 2020 року), яке визначило вектор на наступні 20 років (і навіть 200, але не будемо так далеко). Цього з‘єднання в Водолії — повітряному знаку — всі очікували як ковтка свіжого повітря і свободи. Але Водолій — знак Сатурна, холодний, важкий, контролюючий, і за свободу доводиться боротися. А ще Сатурн вимагає терпіння: справжнього, через «не можу», коли здається, що сил вже більше немає, виходу немає, а поточний момент перетворюється на перманентне майбутнє. У такі періоди потрібна віра. Перетерпіти Сатурн, вірити і добитися свободи — така от задача.
Ілюстрація — малеча, якій ще належить подолати страх вильоту з гнізда. Мені це виглядає досить доречним образом для початку цього нового місяця і нового року. А якщо ви зайдете на мій інстаграм профіль  і подивитеся на все гніздо, то побачите, що це єдине пташеня з усього виводку, яке дивиться в інший бік — гордо і впевнено. У ньому відчуваєтьсся сила. І вона нам зараз дається 💛💙
Подяка художниці Олені Челноковій за ілюстрацію.
Якщо ви хочете отримувати астро-новини першими, то для вас — мій Телеграм t.me/neboznanie. І на Фейсбуці, звісно, теж все є: Астрология для неастрологов.
Анастасия Корытцева
Анастасия Корытцева
Анастасия Корытцева – практикующий астролог, с 2008 года веду частную астрологическую практику, консультирую по самым разным вопросам: взаимоотношения, любовь и семья, бизнес, профессиональное направление, выбор времени для важного события, переезды и многое другое. В результате консультации вы сможете увидеть себя и свои ситуации в другом ракурсе, лучше понять, что вам действительно нужно, и как к этому нужному можно прийти.
Оцените статью
Астролог Анастасия Корытцева
Добавить комментарий