Молодик 21 січня 2023: новий аркуш

21 січня о 22:53 за Києвом починається новий місяць, а з ним і новий місячний рік за східним календарем. І якщо 1 січня ніяк не підходило для загадування бажань, то на цей раз все зійшлося: можна і бажання загадувати, і плани будувати, і починати з нового аркуша.
По-перше, сам по собі Молодик — це новий етап.
По-друге, цей Молодик приходить на самому початку знака Водолія, а це означає, що весь наступний місяць Сонце буде нести ті ж енергії, що і на початку місяця. Послідовність важлива для планів.
По-третє, буквально з 22 січня абсолютно всі планети будуть рухатися прямо, без ретроградностей, зупинок чи поворотів цілих три місяці. 12 січня на прямий рух розвернувся Марс, 19 січня — Меркурій і 22 січня — Уран.

(далее…)

Новолуние 21 января 2023: новый лист

21 января в 22:53 по Киеву начинается новый лунный месяц, а с ним и новый лунный год по восточному календарю. И если 1 января никак не подходило для загадывания желаний, то на этот раз все сходится: можно и желания загадывать, и планы строить, и начинать с нового листа.

Во-первых, сама по себе новая Луна – это про новый этап.

Во-вторых, это новолуние происходит в самом начале знака Водолея, а значит, весь лунный месяц Солнце будет нести те же энергии, что и в момент начала месяца.

В-третьих, буквально с 22 января абсолютно все планеты будут двигаться прямо, без ретроградностей, остановок и поворотов целых три месяца. 12 января в прямое движение развернулся Марс, 19 января – Меркурий, и 22 января – Уран. (далее…)

Повня 7 січня 2023: носи з минулого

У ніч з 6 на 7 січня настала Повня у знаку Рака. Рак — це завжди про сім‘ю, рід, батьківщину, корені і пам‘ять. У цієї Повні є багато нюансів, але мені хотілося б зконцентруватися саме на пам‘яті, бо інші планети теж говорять про ії важливість.

Полнолуние 7 января 2023: носы из прошлого

В ночь с 6 на 7 января состоялось полнолуние в Раке. Такое полнолуние всегда о семье, роде, родине, корнях и памяти. В нем есть много нюансов, но мне хотелось бы сконцентрироваться именно на памяти, потому что другие планеты тоже говорят о ее важности.

(далее…)

Все переплетено: 29 грудня 2022 — 2 березня 2023

Цього місяця настрій задає Юпітер. Він дає надію на краще, допомагає прагнути, розвиватися і досягати. Здавалося б, вперед і з піснями! Але чомусь не все так просто, випадає долати багато перешкод і докладати багато зусиль. Чому?
Тому що все переплетено, і розглядати одну планету окремо від всіх інших, в астрології неможливо. Для того, щоб планета могла діяти максимально ефективно, їй потрібна підтримка від її управителя (тобто від господаря знака Зодіаку, в якому вона знаходиться). Хто ж може підтримати Юпітер?

Все переплетено: 29 декабря 2022 — 2 марта 2023

В этом лунном месяце настрой задает Юпитер. Он дает надежду на лучшее, помогает стремиться, развиваться и достигать. Казалось бы, вперед и с песнями! Но почему-то не все так просто, приходится преодолевать множество препятствий и прикладывать очень много усилий. Почему?

Потому что все переплетено, и рассматривать одну планету в отрыве от остальных в астрологии невозможно. Чтобы планета могла действовать максимально эффективно, ей нужна поддержка от ее управителя (то есть от хозяина знака Зодиака, в котором она находится). Кто же может поддержать Юпитер? (далее…)