Молодик 21 січня 2023: новий аркуш

21 січня о 22:53 за Києвом починається новий місяць, а з ним і новий місячний рік за східним календарем. І якщо 1 січня ніяк не підходило для загадування бажань, то на цей раз все зійшлося: можна і бажання загадувати, і плани будувати, і починати з нового аркуша.
По-перше, сам по собі Молодик — це новий етап.
По-друге, цей Молодик приходить на самому початку знака Водолія, а це означає, що весь наступний місяць Сонце буде нести ті ж енергії, що і на початку місяця. Послідовність важлива для планів.
По-третє, буквально з 22 січня абсолютно всі планети будуть рухатися прямо, без ретроградностей, зупинок чи поворотів цілих три місяці. 12 січня на прямий рух розвернувся Марс, 19 січня — Меркурій і 22 січня — Уран.

(далее…)

Повня 7 січня 2023: носи з минулого

У ніч з 6 на 7 січня настала Повня у знаку Рака. Рак — це завжди про сім‘ю, рід, батьківщину, корені і пам‘ять. У цієї Повні є багато нюансів, але мені хотілося б зконцентруватися саме на пам‘яті, бо інші планети теж говорять про ії важливість.

Все переплетено: 29 грудня 2022 — 2 березня 2023

Цього місяця настрій задає Юпітер. Він дає надію на краще, допомагає прагнути, розвиватися і досягати. Здавалося б, вперед і з піснями! Але чомусь не все так просто, випадає долати багато перешкод і докладати багато зусиль. Чому?
Тому що все переплетено, і розглядати одну планету окремо від всіх інших, в астрології неможливо. Для того, щоб планета могла діяти максимально ефективно, їй потрібна підтримка від її управителя (тобто від господаря знака Зодіаку, в якому вона знаходиться). Хто ж може підтримати Юпітер?

Молодик три в одному: 23 грудня 2022

Останнім часом я пишу невиправдано мало. І я дуже вдячна моїм підписникам, які надихають і мотивують все ж таки іноді виходити в етер. Попередні три дні вимагали від мене як мінімум три дописи, бо в ці дні сталися три важливі астрологічні події. Але сьогоднішня подія — Молодик — дозволяє написати про все одразу, бо нерозривно пов‘язана з двома попередніми. Так допис вийшов довшим, ніж раніше, і зміст його буде розкриватися протягом усього місяця… (далее…)